POPIS
Kolekce nábytku pro naše nejmenší MARYLOU Bellamy  je vyrobena z kombinace dřeva a MDF desky. Celá kolekce je v bílém barevné provedení
 
 
Klasické a elegantní línie dětského nábytku MARYLOU - osvěží a delikátně zaujme v dětském pokojí. Nábytek je vytvořen v jasném stylu s rafinovanýni krásnými stříbrnými úchyty.
 
 
Kolekce MARYLOU splňuje všechny evropské normy pro bezpečnost, tj. použítí zaoblených hran nábytku, bezpečné materiály používané ve výrobním procesu. Použitá barva je pro dítě bezpečná a nezávadná, odolná proti poškrábání a je odolná proti zažloutnutí. Všechny zásuvky jsou vybaveny vlastním uzavíracím mechanismem s brzdovou funkcí pro zabezpečení na malé dětské prsty.
 
 
Postýlka jde předělat na dětskou postel, postýlka má dvě vytahovací lišty (ploché) na jedné straně postýlky, 3 stupně výškového nastavení matrace. Dětská postýlka roste s Vašim dítětem - předělání na postel. Matrace je to tuto postýlku/postel o velikosti 70x140 cm.
Standardní lůžko je bez zásuvek, které mohou být zakoupeny odděleně. Zásuvka se montuje do postele s kolejnicemi, které usnadňují manipulaci se zásuvkou. Kromě toho je v balení se zásuvkou i bílý kryt, který zakrývá obsah zásuvky, když je matrace s roštem v horní poloze.
 
 
Barevné provedení: bílá
 
Rozměry postýlky: šířka x délka x výška
rozměry lůžka: šířka x délka x výška
 
68,2 / 146 / 90,6 cm
68,2 / 146 / 62 cm

Marylou - postýlka 140x70 / postel

 • Dostupnosti: přibližně 5-8 týdny
5 490,00 Kč
náklady na dopravu
 • Kurýr  Kurýr


  od 130,00 Kč
 • České pošty  České pošty


  od 95,00 Kč

Můžete si koupit sadu

2 190,00 Kč
Rychl√Ω kontakt

Modern Design, 94-109 Lodz, Polsko
Reklamace/Vrácení /Výměna
 
OlzaLogistic - Muzpony
ul. PFB 2
73701 Český Těšín
Veškeré vaše dotazy posílejte na obchod@muzpony.cz 
 

PayPal Logo
Muzpony Facebook